Obrázky ani odkazy nefungují, je to pouze zachován chronologický postup přidávání novinek před rekultivací webu !!!

 

26.12.2005

Akce - Vánoce 2005

Vánoce roku 2005 jsme oslavili v menším rodinném kruhu. Petra, Jura, Aleš, Sylvička a náš miloučký tatínek. I dárky pod stromečkem byli. I když kapr ne, salát byl moc dobrý a kombinací kuřecích a vepřových řízků, byl kapr supově nahrazen. No a rybí polívka od taťky? Delikatesa!

 

Dovolená - Pečení cukroví

Tentokrát ve svém a s naší troubou jsme se zabředli do pečení cukroví. Povedlo se, nic jsme nespálili a všechno jsme rozdali :-)

 

Dovolená - Olešovice - listopad 2005

Jeden weekend v listopadu jsme si udělali s Klárkou a Radkem odpočinkový a jeli jsme do Olešovic na dovču. Netradičně jsme si udělali ve sněhu ohýnek a po několika letech jsme hráli Dostihy a sázky.

 

Akce - Vláďa 50 let

Na tátovu oslavu jsme se sešli v Olešovicích a bylo nás poměrně hodně. Naše rodina, Dvořákovi, Novák a pak nečekaná návštěva z Austrálie Peti.

 

Dovolená - Vysočina - listopad 2005

Těsně před tátovými narozeninami jsme jeli na skok na Vysočinu, více méně pro zimní gumy. Lukáš nám udělal dárek pro taťku, v podobě obrovské číše. Tam nás zastihla veliká přívalová vlna sněhu. Jelikož jsme neměli kde přezout, zpět, po ledových silnících jsme jeli stále na letních gumách :-)

 

Akce -  Aleš 22 let a "kolaudace" bytečku

Na mé narozeniny jsme se všichni sešli u nás v bytečku v Kubeličce a společně jsme oslavili i "kolaudaci" kutloušku.

 

Dovolená - Putování po Jížních Čechách

Sice pozdě. ale přeci, uvolňují do éteru fotky z naší letní dovolené. Na začátku srpna jsme počali naší 14-ti denní dovolenou. První týden jsme se toulali naší Popelničkou křížem krážem Jižními Čechami. Druhý týden jsme měli naplánované další putování, ale jelikož se nám po roce podařila výměna bytů, tak jsme jeli domů, balit na stěhovaní.

 

Porodnice - Máminy fotky do prosince 2005

Z domova, porodnice a jiných míst Evy Fišerové (Stárkové, Kadlasové)

 

17.10.2005

Dovolená - Beroun - říjen 2005

Běh života jsme naštípli návštěvou Radka (přítel Klárky), který bydlí v Berouně o weekendu 15.-16.10. Využili jsme jeho znalostí okolí a tak nás provedl kouskem Českého krasu. Určitě se sem ještě v budoucnu mrknem.

 

Dovolená - Praha - říjen 2005

Jeden z volných weekendů a tak jsme se v neděli 9.10. vydali do Prahy. Úmysl byl jít buď do Stromovky, nebo do Rigrových sadů, ale nakonec jsme prošli vnitřní Prahu. Bylo krásné sluneční počasí.

 

Dovolená - Prachovské skály

Už minulý rok jsme chtěli vyrazit do Českého ráje do Prachovských skal. Tentokrát se nám to konečně povedlo a i pře nepřízeň technického rázu jsme si několik hodin užili krásy naší země dne 10.9.2005. Po cestě tam nám poupadlo kolo na rychlostní silnici, kde to ještě nebylo tak hrozné a závadu jsem opravil. Bohužel po cestě zpět nám upadlo znova, tentokrát nám ale ulítlo někam do polí a mi jsme se po třech došoupali ke krajnici. Naštěstí v místní vesnici se nad námi slitovali a pomohli nám s opravou.

 

20.6.2005

Dovolená - Olešovice - červen 2005

O weekendu 18.-19.6.2005 jsme se Sylvou pustili do rekultivace zahrady v Olešovicích a jak to dopadlo se můžete mrknout na fotkách.

 

Akce - Bowling

Dne 15.6.05 jsme byli s mámou, Petrem, Jurou a Petrou na bowlingu na Smíchově. Na to že jsme to hráli se Sylvou poprvé nám to docela šlo :-).

 

Dovolená - Vysočina v Praze - červen 2005

Tak jak dost často jezdíme za příbuznými Sylvy na Vysočinu, konečně se taky oni z Vysočiny dostali k nám do Prahy a tak jsme měli příležitost jim ukázat hlavní město naší republiky. V ZOO byl dětský den od knižního klubu, což bylo to pravé pro malého Matěje. A pro Lukáše squash.

 


 

19.5.2005

Akce - Říp

K narozeninám jsem Sylvičku vzal na výlet na horu Říp. Bylo to neplánované, náhle a spontální. Jeli jsme v sobotu 16.4. odpoledne a tudíž jsme na Řípu viděli západ slunce. Stromy ještě nebyli obrostlé listím a tak bylo vidět všude do okolí.

 

Akce - Bazén

9.4. jsme se rozhodli jit si s Frodem, který tu byl s mamkou na návštěvě, do Podolí si zaplavat. Vzali jsme s sebou i foťák s podvodním pouzdrem a kravili jsme :-) Následná návštěva zverimexu na Floře spíš připomíná návštěvu zoo, ale opravdu je to jen krám :-)

 

Dovolená - Vysočina - duben 2005

Maminka Sylvy byla pozvaná soutěžit do hry Pálí vám tom, tak jsme pro ní do Horních Dubenek zajeli a udělali si tak zároveň i malou odpočinkovou dovolenou (8-9.4). Před cestou jsem zjistil že nám upadl vzduchový filtr a tak jsme  ho po cestě zajeli zpravit do Olešovic na chatu. Sylvička zároveň dostala od maminky dort k narozeninám a Frodo si zařídil Popelničku.

 


 

5.5.2005

Akce - Karlštejn

Po výborném weekendovém odpočinku ve Zdibech, na prvního máje, jsme se rozhodli navštívit hrad Karlštejn. Jelikož nebylo na benzín, vzali jsme to vlakem. Já osobně nejel vlakem už několik let a v životě sem celkem jel asi 3 krát, takže to bylo pro mě dobrodružství :-) Ale vše dopadlo jak mělo, spoje jeli tak jak internet vypověděl a tak to byl super výlet s mojí super holčinou.

 


 

28.3.2005

Akce - Velikonoce 2005

Dlouho očekávaný pokojný a prodloužený Velikonoční weekend plný odpočinku. Ani sem netušil že toho jde tolik za 3 dny podniknout. V sobotu úklid v Jesenince, jarní úklid na Těptíně, kafíčko v Olešovicích, v neděli dlouhý a pohodlný odpočinek a v pondělí velikonoční procházka a užívání svátků.

 


 

21.3.2005

Dovolená - Vysočina - březen 2005

Než jsme se rozhoupali a než byli penízky jet na Vysočinu, sníh zmizel :-( Stačilo jet o weekend dřív a viděli by jsme tří metrové závěje sněhu. Bohužel teploty vylezli až na 15 stupňů a sluníčko hřálo o sto šest a tak ze sněhu zbyli jen hráze podél silnic. Byl to ale hezký a odpočinkový weekend s procházkou po Jihlavském ZOO.

 


 

27.2.2005

Kutloušek - Náš byteček

Máme nový jídelní kout a spousta novinek a dodělávek.

 


 

13.2.2005

Kutloušek - Náš byteček

Pokračování rekonstrukce bytečku.

 


 

7.2.2005

Kutloušek - Náš byteček

Představuji novou sekci FotoCentra a to jsou fotky z rekonstrukce našeho nového bytečku, kde budem bydlet my, Aleš a Sylva.

 


 

29.1.2005

Dovolená - Olešovice - leden 2005

Návštěva zasněžených Olešovic a okolí.

 

Dovolená - Vysočina - leden 2005

Neplánovaná a náhlá návštěva Vysočiny. Zima tento rok neni až tak sňehudárná a tak i na Vysočině sněhu moc nebylo.

 

Dovolená - Hory - Černá důl

Výlet do hor s Klárkou, Lenkou a Láďou. Byli jsme v Krkonoších, v Černém dole. Klárčina ségra tam má chajdu. Byla ale obleva, takže tam nebylo moc sněhu.

 

Akce - Silvestr 2004

Silvestr roku 2004 jsme strávili v Záhořanech, na chatě u Klářiných (teď i u našich) kamarádů Ládi a Lenky.

 


 

30.12.2004

Akce - Vánoce 2004

Štědrý den Vánoc 2004 jsme slavili u strejdy Martina. Následný weekend jsme odpočívali, odpočívali a odpočívali :-)

!!!  Všem přejeme šťastný Nový rok. Aleš a Sylva !!!

 


 

29.11.2004

Dovolená - Vysočina 11-2004

"Zabijačka"

Vyjeli jsme směr Vysočina, tentokrát s podnětem pozvání na zabijačku k Sylviině sestře Blance. Jelikož Popelnička není na zimní měsíce připravená, půjčil nám táta Peugeota 405. Obejli jsme všechny tři místa příbuzných (Škrdlovice, Dubenky, Vápovice). Zabíjeli se 2 prasata a stálo to zato :-)

 


 

17.11.2004

Akce - Vláďa 49 let

17. listopadu má taťka narozky. Udělali jsme mu oslavu na jeho počest. Táta nám udělal obrovský kýbl svíčkový, ale nej tak nějaký, prostě taťkova svíčková - tý se prostě nic nevyrovná :-)

 

Akce - Aleš 21 let

22.10. se konala oslava mých narozenin, které mám 24.10.  Sylvička a Klárka udělali perfektní chlebíčky a suprový občerstvení a dostal jsem krom žůžovejch dárku, taky mňamkovej dortík :-)

 

Akce - Návštěva ZOO

Jednu krásnou slunnou neděli (na mé narozeniny) jsme se já, Sylva a Klára, rozhodli vyrazit si do Pražského ZOO. Vzali jsme to pěšky ze Žižkova, přes Stromovku až do ZOO, kde už jsme byli unavený :-)

 

Dovolená - Vysočina 10-2004

A opět na Vysočině. Tentokrát jsme si půjčili Bavoráka, protože Popelničce se už rozsýpá převodovka, spojka i motor zároveň. Po cestě do Škrdlovic jsme trocha zabloudili, tak jsme dojeli až po půlnoci. Návštěva Dubenek stála zato - spousta hub.

 


 

19.9.2004

Akce - In-Line bruslení

V sobotu jsme se já, Sylva a Klárka rozhodli jít na brusle na Letnou do parku. Na Letenské pláni byl nějaký tunnigářský sraz a závody motorek, tak sme pokoukali a šli bruslit.

 


 

28.8.2004

Akce - Svatba Petry a Jury

Dne 6.8.2004 se Petra Stárková a Jiří Skládal vzali a vytvořili manželský pár. Svatba se konala na Staroměstské radnici

 

Dovolená - Chorvatsko 2004

Po dvou letech opět na ostrově Čiovo, který se rozkládá u města Trogir, nedaleko Splitu.

 

Dovolená - Vysočina 7-2004

Po dvou měsících jsme udělali opětovný výlet na Vysočinu. Vzali jsme s sebou i Klárku a vyrazili za Sylvinym bráchou Lukášem a jeho rodinou do Škrdlovic. Cestou zpět se stavili na dalších místech Vysočiny

 

Dovolená - Vysočina 5-2004

Výlet do tajů a krás Jižních Čech a Vysočiny. Projeli jsme, já a Sylva, s Popelničkou Roudnou, Dubenky, Škrdlovice, Žďár, Jihlavu, Jindřichův Hradec a spousta jiných zákoutí Vysočiny.

 


 

14.2.2004

Akce - Bruslení

Po necelém roce se sešla stará dobrá parta bruslařů :-)

 


 

3.2.2004

Umělecká tvorba - Květ / Myš / Sůl

I přes fakt, že mám zkouškové období, neodolal jsem umístit sem výsledky mého několikadenního snažení (které teda pokračuje i nadále). Přidal jsem novou sekci "Umělecká tvorba" a více se dozvíte u jednotlivých položek.

 


 

1.1.2004

Akce - Silvestr 2003

Všem návštěvníkům těchto stránek přeji vše nej do nového roku 2004 !!!

Silvestr 2003 se odehrával na naší chatě v Olešovicích u Velký Popovic. Bylo nás šest a bylo to super :-)

 


 

21.12.2003

Dovolená - Francie - lyžování

13.-20.12.2003 ve francouzských Alpách, ve středisku Val Thorens.

 

28.11.2003

Porodnice - Pavla 50 let

Oslava dvacátého výročí TŘICETIN Pavly Dvořáčkové.

 

26.10.2003

Akce - Aleš Dvacetiny

Rodinná oslava (25.10.03) mých dvacetin, které jsem měl 24.10.2003

 

24.10.2003

Akce - Na Houpačce

Rozlučka s Markétou a Fíďou z porodního sálu v hospodě Houpačka (22.10.2003).

 

1.9.2003

Dovolená - Roudná II. autokemp

Weekend (26.-27.7.) v autokempu Roudná, kam se už od roku 1989 vracím každým rokem..

Nová internetová adresa FotoCentra:

www.fotocentrum.stareksoft.com

 

17.6.2003

Akce - Kola - Český ráj

Výlet I. porodního sálu do Sedmihorek v Českém ráji ve dnech 13-15.6.2003.

 

6.6.2003

Škola - Oslava maturity

Náš rádoby "maturitní večírek", konaný na vesnici u Honzi ve Všestarech

Škola - Průběh maturity

Jak to vypadalo u maturity

 

26.5.2003

Porodnice - Malá Kubíčko-Pixová

23.5.2003 v 16:18 se narodila Veronika Pixová,

važila 2950g a měřila 49 centimetrů.

 

23.5.2003

Porodnice - Malý Pařízek

Večer 22.5.2003 se narodil císařským řezem malý Toník Pařízek,

važil 3580g a měřil 53 centimetrů.

 

10.5.2003

Akce - Zabijačka 2003

Uplynul další rok a pan asistent Pařízek

pořádal další zabijačku na svém mini-statku. (3.5.2003)

 

28.4.2003

Kola - na Okoři

Mamča a pár lidí od ní z práce se vydalo na Okoř - na kolech!

 

10.4.2003

Fotky ze školy - 10.4.2003

Školní den strávený v laborkách, některý fotky fakt stojej za to.

Navíc bonus - video (Vesky, Beran, Tomek) !!!

 

4.4.2003

Akce - Maturitní ples

Další fotky, ukázkové od firmy FotoReal

a navíc indexový náhled na další fotky od této firmy.

 

1.4.2003

Akce - Maturitní ples

Další fotky, tentokrát naskenovaný, co fotil Bárný.

 

30.3.2003

Stránky přesunuty na server www.rareshop.org z důvodu webového místa.

Dosavadní adresa www.fotocentrum.kvalitne.cz je nadále primární.

 

29.3.2003

Akce - Bruslení

Další a možná poslední fotky z bruslení této sezóny.

Akce - Maturitní ples

Byl mi poskytnut další materiál od Veskyho, tak jsem přidal pár fotek (jsou až nakonci).

 

23.3.2003

Akce - Maturitní ples

Fotky z XV. Maturitního plesu SPŠE Úžlabina

Maturitní ples naší třídy E4.C

 

25.2.2003

Akce - Bruslení

A jsou tu fotky z dalšího, tentokrát únorového bruslení !!!

Další utkání Apolinář vs. Braun :-)

Akce - Třídní sraz

Sice opožděně, ale přeci - fotky z třídního srazu naší třídy 9.A ze základky nám. Barikád, který se konal v "Mrtvý Vráně"

 

16.2.2003

Dovolená - Itálie - lyžování

Fotky z lyžování v Italských Alpách (8.-15.2.2002)

 

15.2.2003

Chata - řezání dříví

Jsme o minulém weekendu řezali dříví, a to hodně !

 

4.2.2003

Škola - den 24.1.2003

Další běžný den ve škole třídy E4.C na SPŠE Úžlabina :-)

Chata

Fotky zasněžené zahrady a fotky chaty.

 

28.1.2003

Akce - Ples v Kamenici

V sobotu jsme byli celá rodina na plese v Kamenici u Prahy. Ples pořádala obec.

 

5.1.2003

Moje auto - Popelnice

Je nový rok. :-)

Nedávno jsem si uvědomil, že na těchto stránkách chybí fotky mého nového (:-)) autíčka. Tyto fotky jsou na internetu již dlouho, ale zapomněl jsem sem dát odkaz. Přesměruje vás na stránky věnované tomuto autu (otevřou se v novém okně). Je to taková Popelnice (jméno věnoval bývalý majitel, můj bratranec).

 

22.12.2002

Akce - Bruslení

Fotky z bruslení na stadionu HC Hvězda Praha, kde se sešla parta lidiček ze zdravotnictví a od Braunu.

 

20.12.2002

Škola - den 20.12.2002

Jeden běžný den ve škole třídy E4.C na SPŠE Úžlabina :-)

Originální fotky jsou v mnohem kvalitnější formě (jak rozlišení: 2048×1536, tak komprese), ale vzhledem k malému webovému prostoru jsem je musel okrouhat o kvalitu.

 

13.10.2002

Povodeň 2002 - 150-ti letá voda v Praze

Vlastnoručně pořízené fotky pomocí strejdovy digitální kamery. Musím podotknout, že kvalita zde uvedených vzorku není nic moc, kuli velkosti souborů. Originály a plném rozlišení samozřejmě mám. Krom těhle fotek mám ještě dalších 1200 fotek a 1 hodinu záznamu. Fotky jsou ze dnů 12.8.2002 - 15.8.2002. Každý den jsem chodil asi 12hodin po Praze a fotil občas i z míst, kam se skoro nešlo dostat. Další fotky z jiných zrojů dodám přiště.

Omlouvám se za zpožděné dodání těchto fotek, ale server fbi měl nějaký divný dny a nemohl jsem se přihlásit, takže aktualizaci, kterou dnes dělám jsem chtěl udělat již 19.8.2002 ale bohužel.

 

7.6.2002

Dne 4.5.2002 se na "statku" pana asistenta Pařízka, konala tradiční zabijačka. Dávám k nahlídnutí pár fotek, které jsou pořízené z této velkolepé akce. Omlouvám se za kvalitu, ale většina snímků je sejmuta ze staré analogové kamery, jen některé jsou z digitálních fotoaparátů.

 

13.4.2002

Jsem na internet sehnal pár fotek skupiny Taty ("tatů"), tak sem je sem dal.

 

19.3.2002

Po půl roce jsem se opět dokopal k aktualizaci. O tomto weekendu, jsme byli s rodinou a známými lyžovat v Rakouskejch Alpách a tak přináším i pár fotek.

Na netu jsem našel ještě pár fotek trosek WTC.

 

20.9.2001

Tak po měsíci jsem se vrhnul na fotocentrum. Musel jsem sem dát fotky aktuálního dění, což jsou fotky World Trade Center, který dostal pár facek od Boingů 11.9.2001. Fotky nejsou ode mě, ale stojej za to (většina z CNN a ČTK).

 

20.8.2001

Tak jsem přijel z dovelený z Roudný a tak jsem sem napral pár fotek z kempu. Mám dalších tucet jinejch fotech, ale zatím se mi do toho nechce, tak zase příště.

 

3.6.2001

Takže přes noc jsem dělal další část FotoCentra. Tam kde jsou tři vykřičníky, tak to je to místo kde jsou nové fotky, dva vykřičníky znamenají minulou aktualizaci a jeden vykřičník předminulou. Toto je asi plnohodnotná aktualizace od té předešlé a tak alespoň vyjmenuji co jsem přidal: Obličeje naruby, Pařbu u Bači, Rostliny a Krajiny. Profesorský sbor jsem přidal minule !!! To je prozatím vše, netroufám si odhadnout kdy bude další aktualizace (resp. kdy budu mít čas) :-).

 

2.6.2001

Po dlouhé době jsou tu nové fotky. Omlouvám se že to tak dlouho trvalo, ale jak je u mě známo neměl jsem čas :-). Abych to zkrátil, nové fotky jsou tam, kde v obsahu jsou za odkazem tři červené vykřičníky. Tento znak novoty bude platit i do budoucna.

 

8.5.2001

FotoCentrum jsem rozšířil o detailní fotky Mloka a Azalky.

Dále jsem před dnem a něco, začal koumat v 3D studiu a hle hned jsem vyrendroval pár pěkných obrázků. Nemyslete si že to byly hotový projekty. Každá z těchto fotek má původ z mích vlastnomyšně udělaných děl, od prvního až do posledního polygonu a vertikální či horizontální mřížky, vše je ode mne, jen textury jsem si vypůjčil.

 

9.4.2001

Jestli vás zajímá jak vypadá naše chata, tak se můžete podívat.

 

6.4.2001

Na poukazování několika lidí, jsem dal názvy do hlaviček všech stránek.

Do "Fotky ze školy" přibyla sekce "Tělocvik" a je tam poměrně dost fotek, tak se pobavte jak naše třída cvičí :-)

 

3.4.2001

Plné rozjetí stránek, dodělané rozdělení fotek a samozřejmě naplnění obsahu stránek o více fotek. Je pravda, že fotek není moc, ale jak jistě víte tak si Telecom účtuje takový sumy, že to je až ...

 

28.3.2001

Založení stránek.